MAS Holicko o.p.s., Holubova 1, 534 14 Holice
Image

Události, aktivity projektu

V úterý 26. dubna 2022 proběhlo v rámci Veletrhu sociálních služeb jednání členů Partnerské platformy. Na setkání proběhlo představení a následné schválení finální podoby Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb na Holicku. 
Rádi bychom Vás pozvali na Veletrh sociálních a navazujících služeb v Holicích. Akce se uskuteční v úterý 26. dubna od 14 hodin ve velkém sále ZUŠ Karla Malicha v Holicích.  
Ve čtvrtek 24.2.2022 bylo schváleno Partnerskou platformou Memorandum o partnerství. Vyzýváme tedy všechny subjekty, které na území Holicka v sociální oblasti působí, aby se k tomuto Memorandu připojily.  Přistoupení k Memorandu je možné prostřednictvím níže uvedené karty, kterou vyplněnou můžete zaslat na naši adresu: MAS Holicko, o.p.s., Nám. T.G.Masaryka 24,…
Ve čtvrtek 24.2.2022 proběhlo jednání členů Partnerské platformy. Na setkání proběhlo představení a následné schválení Návrhové části Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb na Holicku. Přílohou tohoto dokumentu je i ekonomická rozvaha. V druhé části bylo představeno a schváleno Mamorandum o partnerství. 
Zveřejňujeme pracovní verzi návrhových dokumentů Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb na Holicku.

Aktuality z projektu KPSS